Senki nem akarja megszüntetni a Régiségvásárt. Mi biztosan nem! – fogalmazott vasárnapi bejegyzésben Vágner Ákos polgármester.
Az önkormányzat célja egy belvárosi, könnyen megközelíthető vásártér kijelölése, amely stabil hátteret nyújthat több rendezvény számára. A kiválasztott helyszín a Petőfi téren található Bárány uszoda mögötti, jelenleg parkolóként működő, több mint 6200 négyzetméteres önkormányzati terület lett – ismertette.
Az új helyszín biztosítani tudja az eddig különböző helyeken és különböző körülmények között működő vásárok – például a megújulás előtt álló Régiségvásár, valamint a jelenleg nem működő Magyarok Vására – fenntartható folytatását. Tehát, még egyszer: nem akarjuk megszüntetni a Régiségvásárt!
-húzta alá Vágner Ákos.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















