Tanácsadással, szolgáltatásokkal várta a Heves Megyei Kormányhivatal Fogyasztóvédelmi Felügyelősége az egrieket a Fogyasztók Világnapja alkalmából a bevásárlóközpontban. Az eseményen oklevéllel ismerték el négy, pozitív listára felkerült megyei vállalkozás munkáját. Az eseményen részt vett Koszorú László fogyasztóvédelemért felelős államtitkár, aki egy villáminterjúban beszélt a Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság személetváltásáról.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!














