Cseh László, olimpiai ezüstérmes, világ- és Európa-bajnok úszó volt kedden az Egri Csillag Szalon vendége, akivel Martonné Adler Ildikó, alpolgármester beszélgetett az Egri Polgárok Házában. Cseh László mesélt (Egerhez is fűződő) gyermekkori élményeiről, az Egri Úszó Klubhoz igazolásának körülményeiről, és bepillantást engedett kicsit magánéletébe, edzésekkel teli hétköznapjaiba is. A közönségtalálkozó után egri színekben szerzett legfrissebb eredményeiről számolt be az EH TV-nek a világklasszis.
Korábbi interjúk, cikkek Cseh Lászlóról az EGERhíreken:
Cseh László országos csúcsot úszott Eindhovenben
Cseh-László: jó döntés volt az edző- és klubváltás
Először nyert egri színekben-Cseh-László
Cseh László: jó-érzés, hogy bármikor jöhetek edzeni Egerbe
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















