Az egri Markhot Ferenc Kórház orvosigazgatói posztján dr. Szívós János Gábor sebész szakorvos váltja dr. Bauer Kálmánt, az ápolási igazgatói feladatokat pedig Dr. Thummererné Rebicsek Rita főnővér veszi át Terenyeiné Sebők Katalintól – jelentette be dr. Tóth Ildikó megbízott főigazgató. A sajtótájékoztatón elhangzott: az új kinevezésekkel a kórház még nyitottabbá, racionálisabbá és dinamikusabbá válhat a betegek és az intézmény problémáival kapcsolatban. A főigazgató arról is beszámolt: a korábbinál tervezett, kisebb mértékű létszámleépítéssel és kiszervezett szolgáltatások visszavételével teszik költséghatékonyabbá a kórházat. Dr. Tóth Ildikó úgy fogalmazott: az orvos-szakmai munkájához képest sokkal negatívabb a megítélése a kórháznak, ezen a felfogáson változtatni kell.
Tekintse meg az EH TV dr. Tóth Ildikó főigazgató asszonnyal készült interjúját :
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!














