Lépjen kapcsolatba velünk

Nyitottabb és költséghatékonyabb kórházat ígérnek

Tvbelyeg

Nyitottabb és költséghatékonyabb kórházat ígérnek

Ez a cikk több, mint 11 éve és 1 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Az egri Markhot Ferenc Kórház orvosigazgatói posztján dr. Szívós János Gábor sebész szakorvos váltja dr. Bauer Kálmánt, az ápolási igazgatói feladatokat pedig Dr. Thummererné Rebicsek Rita főnővér veszi át Terenyeiné Sebők Katalintól – jelentette be dr. Tóth Ildikó megbízott főigazgató. A sajtótájékoztatón elhangzott: az új kinevezésekkel a kórház még nyitottabbá, racionálisabbá és dinamikusabbá válhat a betegek és az intézmény problémáival kapcsolatban. A főigazgató arról is beszámolt: a korábbinál tervezett, kisebb mértékű létszámleépítéssel és kiszervezett szolgáltatások visszavételével teszik költséghatékonyabbá a kórházat. Dr. Tóth Ildikó úgy fogalmazott: az orvos-szakmai munkájához képest sokkal negatívabb a megítélése a kórháznak, ezen a felfogáson változtatni kell.

Tekintse meg az EH TV dr. Tóth Ildikó főigazgató asszonnyal készült interjúját : 

 

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Eger Hírek TV kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

Miniszterelnoki kabinetiroda
FEL