Az utolsó simítások zajlanak az intézményben – írja közösségi oldalára feltöltött posztjában a polgármester.
Vágner Ákos azt írja, hogy gőzerővel zajlik a felújítás a Benedek Elek Óvoda Ovi-vár Tagóvodájában, ahol – mint arról portálunk is beszámolt – pár nappal ezelőtt tűz ütött ki.
A szerencsétlenség után egyeztettem a Városüzemeltetési irodával annak érdekében, hogy a csöppségek mielőbb visszatérhessenek megszokott környezetükbe
– közölte, majd köszönetét fejezte ki az EKVI munkatársainak, a takarító cég kollégáinak, az óvoda dolgozóinak, a szülőknek, a szakembereknek, mindenkinek, aki munkájával segítette és segíti a felújítást.
Jó hír, hogy hétfőn több csoport is visszatérhet az emeletre, ami tisztán és megszépülve várja a gyermekeket. A földszinten és a konyhában folytatódnak a munkálatok, s hamarosan régi fényében tündököl az egész ovi – emelte ki Vágner Ákos.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!











