Lépjen kapcsolatba velünk

Egerben versenyeznek az irodalom legjobbjai

Szilágyi

Egerben versenyeznek az irodalom legjobbjai

Ez a cikk több, mint 1 éve és 3 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Az Arany János Tehetséggondozó Program Országos Irodalom Versenyén 15 iskola 70 diákja méri össze tudását az Egri Szilágyi Erzsébet Gimnáziumban.

Az irodalmi versenyt Ballagó Zoltán, az Egri Tankerületi Központ igazgatója nyitotta meg – ismertette riportjában a TV Eger. Mivel a program 25 éves évfordulóját ünnepli, a jubileumra tekintettel a megmérettetésben idén csak Arany Jánossal kellett foglalkozniuk a diákoknak.

Az Egri Szilágyi Erzsébet Gimnázium a kezdetektől részt vesz a tehetséggondozó programban, a történelem és az irodalom versenyeket rendezik itt. A középiskolások közül csak az érettségire készülő végzősök nem indulnak – ismertette Rázsi Botond Miklós főigazgató.

A megmérettetés legjobbjai az írásbeli forduló után szóbéli keretében versenyezhetnek tovább, a diákok emellett több kísérőprogramon is részt vehetnek Egerben.

A TV Eger összeállítása itt megtekinthető:

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Oktatás kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL