Igazi közösségi összefogás és jó hangulat jellemezte pénteken az Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Magyar–Angol Két Tanítási Nyelvű Tagiskolájának idei jótékonysági bálját.
A hagyományos Tinódi bál ezúttal is a 7–8. évfolyamos tanulók látványos nyitótáncával indult, amelyet Bocsi Tamara és Angyal Mónika tanárnők koreografáltak és tanítottak be a diákoknak. A vacsora után a zenei programról az iskola pedagógusaiból álló zenekar gondoskodott Bacskai Gábor vezetésével, akik fergeteges hangulatot teremtettek a táncparketten.
A hajnalig tartó rendezvényen több mint 220 vendég vett részt. Az est házigazdája Macsinka Krisztina volt, a szervezésben pedig Bánfiné Parázsó Edina, Gyetvai Lászlóné, Szabó Judit, Angyal Mónika és Bocsi Tamara tanárnők játszottak kulcsszerepet. Az esemény megvalósításában az iskola teljes tantestülete aktívan közreműködött.
Az intézmény köszönetet mondott a szülőknek a sokoldalú segítségért és támogatásért, hiszen az ő összefogásuk nélkül ez a sikeres rendezvény nem valósulhatott volna meg.

A szervezők külön köszönetüket fejezték ki a bál fő támogatóinak is, köztük az Egri Városi Sportiskolának, az Egedon Consult Kft.-nek, az Agria Film Kft.-nek, a Szivárvány Kulturális Alapítványnak, a Dozsicolor Autófényezés és Autókozmetikai Szaküzletnek, a Bródy Sándor Könyvtárnak, Kakuk Ferenc Tamás egyéni vállalkozónak, az Egri Csillagok Zrt.-nek, a Korona Borháznak és a Sirocave Barlang Apartmanoknak.
A Tinódi bál évek óta az iskola egyik legkedveltebb közösségi eseménye, amely egyszerre szolgálja a jótékonyságot, az összetartozást és a diákok önfeledt szórakozását.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!












