Egy háromgyermekes család háza égett le Szarvaskőn szerdán. A családfő, Bíró Miklós a közösségi oldalán osztotta meg az alábbi, megrázó videót:
Kár hogy menthetetlen…
Közzétette: Biró Miklós – 2019. február 7., csütörtök
Ahogy korábban megírtuk, szerdán délelőtt kigyulladt, majd porig égett Szarvaskő külterületén egy könnyű szerkezetes családi ház. Az egri hivatásos tűzoltók négy tűzoltó járművel és Mezőkövesdről egy vízszállítóval vonultak, majd négy vízsugár segítségével tudták csak megfékezni a lángokat.
Hamar kiderült, hogy egy háromgyermekes családot ért a tragédia. Az esetet súlyosbítja, hogy a család súlyos beteg, kerekesszékes huszonkét éves fiának minden gyógyszere, az ápolásához szükséges kellékek is megsemmisültek a tűzben. A családnak nagy szüksége van az anyagi támogatásra jelen helyzetben, amelyet az édesapa, Bíró Miklós számlájára fogadnak.
Ma bemerészkedtünk “maradványfelmérésre”.Őszintén?Annál is rosszabb.
Közzétette: Biró Miklós – 2019. február 7., csütörtök
Címlapfotó: Bíró Miklós / Facebook
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















