Eger adott otthont az Életet az éveknek nyugdíjas művészeti fesztiválnak. Az eseményen idősbarát polgármester plakettet vehetett Habis László.
Több mint 300-an vettek részt Egerben az Nyugdíjasklubok és Idősek „Életet az éveknek” Országos Szövetsége által rendezett művészeti fesztiválon a Hotel Flórában. A programon több mint félszáz produkciót láthattak a résztvevők, nóta- és népdalcsokrokat, szavalatokat, színpadi műsorokat. Hegyesiné Orsós Éva, a szövetség országos elnöke a megnyitón emlékeztetett: a szervezet idén ünnepli fennállásának 25 éves évfordulóját, a jubileum egyik méltó eseménye az egri.
Idén a szövetség idősbarát polgármester plakettet alapított, amelyet első alkalommal Habis László, Eger első embere vehetett át. A megyeszékhely polgármestere kiemelte: a városban példaértékű a civil élet, s számos fontos intézkedéssel igyekeznek tenni azért, hogy Eger a szépkorúak városa is legyen.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!
















