Csatlakozva a a Közmunkás Szakszervezet Éhségmenet elnevezésű kezdeményezéséhez kormányellenes demonstrációt tartott az MSZP helyi szervezete Egerben. A kormányhivatal épülete előtt a tüntetés szónokai maffiakormánynak nevezték a jelenlegi kormányzatot, mindenki számára tisztességes munkát és bért követeltek.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!














