Van úgy, hogy nem elég a kép, mondani is kellene hozzá valamit. Alá, mellé, hozzá, röviden, mert bárhogy is van, azért mégis csak szóból ért az ember.
Ma nők napja van, azt akarjuk mondani zavartan, hogy…
Sután, hisz a természetről is nehéz beszélni, mert az úgy van, ahogy van, a folyó folyik, a tenger hullámai széttörnek a köveken, és ott a fény is, mindezt ecsetelni teljesen felesleges dolog.
Így volnánk a nőkkel is, a lányokkal, asszonyokkal, így volnánk a szeretettel, az öleléssel, a gondoskodással, a menedékkel.
Így vagyunk velük, ha már senki sem bírja erővel, ha már senki sem képes rá, hogy a háború útjába álljon, ha minden veszni látszik.
Csak állunk előttük csokor virággal, egy doboz pralinéval, és azt mondjuk…
Dehát, úgyis tudnak mindent.
Nők.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















