Életét vesztette a fának csapódó versenyautó utasa a tegnap esti Rallye2 versenyen.
Az egyik induló a szervezők által lezárt útszakaszon, a 24-es számú főút 52-es kilométerszelvényében – Sirok és Egerbakta között – vasárnap este egy út menti fának ütközött versenyautójával.
Az ütközésben a gépjármű utasa a helyszínen életét vesztette.
A helyszínelés idejére teljes útlezárás volt érvényben az érintett útszakaszon.
Az eset körülményeit a rendőrség vizsgálja.
Lakatos Róbert, a 10. Eger Rally szervezőbizottságának az elnöke a verseny honlapján azt írta:
„A 10. Eger Rally szervezőbizottsága és az egész hazai rallys társadalom mély megrendüléssel értesült arról a tragikus kimenetelű versenybalesetről, amely a hétvégi szezonnyitó végén történt. Mindenki számára köztudott, hogy autósport veszélyeket rejtő sportág, és a valósággal való szembesülés minden esetben fájdalmas és felfoghatatlan. A Rallye2-es verseny ötödik szakaszán történt tragédia kapcsán mindannyian osztozunk az elhunyt navigátor családjának fájdalmában. Részvétünket fejezzük ki a hozzátartozóknak, és mindenkinek aki ismerte, szerette Szabó Attilát.”
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















