Lakossági fórumot tartott Varga István, a Fidesz-KDNP által támogatott, független polgármesterjelölt Egerszalókon. A településen vasárnap időközi választás lesz, mert Tőgyi Gábor korábbi polgármester februárban elhunyt. Főként a kerékpárútépítésről és a megújításra váró faluközpontról kérdezték a jelöltet. A fórumon részt vett Nyitrai Zsolt, Eger és térsége országgyűlési képviselője és Tállai András, a Nemzetgazdasági Minisztérium államtitkára.
Egységes falukép kialakítása, út- és járdafelújítások, kerékpárút-építés – ezeket említette legfőbb céljaiként az egerszalóki polgármesteri címért induló Varga István.
A Fidesz-KDNP által támogatott független jelölt csütörtökön lakossági fórumot tartott a faluházban, amelyen a település legfontosabb problémáit is megvitathatták az egerszalókiak.
A résztvevők főként a munkahelyteremtéssel, a tervezett kerékpárúttal, valamint a faluközpont fejlesztésével kapcsolatban kérdezték a jelöltet.
Varga István kijelentette, ha bizalmat kap vasárnap, nemcsak 10 pontban összefoglalt választási programját valósítja meg, de új összefogást is teremt a településen. Ígérete szerint az egerszalókiakkal közösen határozza meg a település jövőjét.
A fórumon részt vett Nyitrai Zsolt, Eger és térsége országgyűlési képviselője és Tállai András a Nemzetgazdasági Minisztérium államtitkára. A politikus úgy fogalmazott: egy polgármesternek menedzsertípusnak kell lennie, és Varga István sikeres vállalkozóként, borászként ilyen ember.
Vasárnap a választópolgárok Varga István mellett további öt jelöltre adhatják majd le voksaikat.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















