Két turnusban várják a gyermekeket: június 22-e és 26-a , valamint július 13-a és 17-e között.
Az egy hét alatt nem csak a Tűzoltó Múzeummal és a kiállításokkal ismerkedhetnek meg a jelentkező gyerekek, hanem meglátogatják majd a tűzoltó laktanyát, kirándulhatnak, bejárják Eger belvárosát, az utolsó napon pedig a Heves Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság készenléti gépjárművei gurulnak be a múzeum kapuin, hogy a kíváncsiskodó szempárok megcsodálhassák a járműveket, a felszereléseket és a védőöltözeteket.
A főbb programok mellett kézműves foglalkozások, vetélkedők és közös játékok várják majd a kalandozni vágyó csöppségeket.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!
















