A legjobb idővel került döntőbe kedden a sportoló.
A „mi fiunk” futama legjobb idejével újabb döntőjére készülhet 200 méter pillangón. Szurkoljunk neki, hogy újabb éremmel (lehetőleg arannyal) öregbítse hazánk és Eger hírnevét!
Hétfőn már nyert egy bronzérmet 50 méter pillagón az Egri Úszó Klubhoz igazolt világklasszis, ami azért is kiemelkedő eredmény, mert az nem tartozik a fő számai közé.
Nézze meg videónkat, amelyben Cseh László Egerbe igazolását jelenti be:
http://www.egerhirek.hu/cseh-laszlo-jo-erzes-hogy-barmikor…/
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















