Hozta a kötelezőt, 16-5-re nyert Szentesen az OB I. hatodik körében a ZF-Eger.
Szoros első negyeddel kezdte a Szentes elleni bajnokiját a ZF-Eger férfi együttese, ezért nyolc perc után még nem nagyon dőlhettek hátra a vendég csapat játékosai. Az élvonalbeli pontvadászat szerdai játéknapján aztán előbb-utóbb elhúzott már házigazdájától a sárga-kék gárda.
A második és harmadik etapot is négy-négy góllal nyerték meg Szivós Mártonék, miközben az alföldiek még mindig csak négyet lőttek. Biztos, ami biztos, az utolsó felvonást is megnyerték az egriek, ezzel pedig tizenegy találatra duzzadt a két csapat közti különbség.
Mindez jó főpróbát jelentett a társaság számára a szombaton esedékes Szolnok elleni csúcsrangadó előtt, ahol annyi egészen bizonyos, hogy sokkal nehezebb dolga lesz a ZF-Egernek. Ha pedig már Szolnok, a bajnoki címvédő is tizeneggyel nyert a szerdai napon, a Miskolc elleni siker pedig azt jelenti, jobb gólkülönbségének köszönhetően a Tisza-parti alakulat vezeti az alapszakasz A-csoportját, megelőzve a szintén száz százalékos egrieket.
Forrás: egrivizilabda.hu
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















