Lépjen kapcsolatba velünk

Négy között a ZF-Eger

Zf eger

Négy között a ZF-Eger

Ez a cikk több, mint 10 éve és 7 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Az egri egygólos vereség után a Népligetben már a mieink nyertek néggyel a Fradi ellen.  

Pofon volt a javából mindaz, ami szombat este történt a ZF-Eger férfi csapatával, a Benu Magyar Kupanegyeddöntőjének első felvonásán ugyanis nemhogy komoly előnyt, de semmilyen előnyt sem tudott szerezni a rivális FTC-PQS Waterpolo gárdájával szemben.

A Fradi 9-8-ra nyert a Bitskeyben, amire azért előzetesen nem sokan gondoltak volna. A nehezebb utat választották így a sárga-kékek, vagyis a nagyon komoly lehetőségtől az alaposan felpaprikázott FTC otthonában, a népligeti uszodában kellett volna valahogyan kettővel többet dobni, mint az ellenfél.

A szombati összecsapáshoz hasonlóan, megint ugyanaz a hét-hét ember kezdett a két oldalon, de érezhetően egy más egri csapat ugrott a medencébe. Úgy is felfoghattuk a dolgot vendég részről, hogy egyfajta becsületbeli ügy ez a meccs, hiszen az ismételten megtépázott renomét kellett újra visszaállítani.

A játék legelején a tegnap négyszer is betaláló Hosnyánszky Norbert szerzett vezetést a mieinknek, Marko Csuk büntetőjével viszont megint a hazaiak álltak továbbjutásra. Ezek után mégis Angyal Dánielék íze szerint folytatódott a csata, zsinórban ugyanis három egri gól következett.

A cikk itt folytatódik.

Forrás: egrivizilabda.hu

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Kiemelt kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL