Egerben valahogy mindig magasabbak az aktuális üzemanyagárak Budapesthez és a többi vidéki városokhoz képest – panaszolták olvasóink. Hogy tényleg így van-e, íme az Eger Hírek néhány információ-morzsája.
Előtte azért gyorsan kijelentem: nem vagyok szakértő, elemző, de józan paraszti ésszel azért pár dolgot én is ki tudtam sakkozni. Ha csak a mai, azaz szerdai üzemanyagárakat vesszük górcső alá, akkor kijelenthető, hogy az „egri” gázolaj literenkénti ára viszonylag rendben van a budapestiekhez és vidékiekhez képest: 300 forint körül, vagy pár forinttal fölötte mozog (bár Budapesten, Miskolcon, Nyíregyházán, Debrecenben találtam néhány, 290 forint körüli árat is).
Ha benzin árát vesszük, Egerben ma tényleg kilóg a lóláb: átlagosan jóval (akár 9-10 forinttal is) többet kérnek városunk kútjainál literenként, mint Budapesten és egyes vidéki városokban. Cégeket, márkákat szándékosan nem említek: míg Budapesten vagy Miskolcon például ritka a 320 forint feletti ár, addig Egerben ez az árfekvés a jellemző. A holtankoljak.hu mai adatai szerint kilenc egri-felnémeti kutunk közül ma hétnél 320 felett kell fizetnünk egy literért. A honlap heti előrejelzése szerint, a mai napig (január 27.) a benzin átlag ára 313 forint, a gázolajé 296 forint maradt.
Egri benzinkutasok név nélkül elmondták az EGERhíreknek: az üzemanyag aktuális ára a nyersolajáron kívül függ egyebek mellett az áfa- és a jövedéki adó levonástól, illetve a kis- és nagykereskedelmi árréstől is. Az is egyénenként eltér, hogy a töltőállomás drága, frekventált kiemelt helyen van-e (ez például növeli a költségeket), illetve az se mellékes, hogy az adott benzinkutat nagy társaság, vagy kisebb vállalkozás működteti-e. Még egy díj van, ami emelheti a benzinárat: ez a Kőolaj Szénhidrogén Készletező Szövetségnek fizetendő tagi hozzájárulási díj, amit a töltőállomások üzemeltetői egy 90 napra elegendő biztonsági készlet tárolásáért fizetnek. Egyik „informátorunk” szerint a kutak többsége nem önkényesen, saját kósza ötletei alapján állapítja meg az aktuális árat, hanem az alternatív beszerzés költségét figyeli.
Ehhez én már csak annyit tudnék hozzáfűzni: értem én hogy gőzgép, de mi hajtja?
Írta: Keller Richárd
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















