Hét gólos különbséggel nyertek a németek ellen a mieink a a férfi vízilabda Bajnokok Ligájának 6. fordulójában.
Már az előző forduló is jól végződött az egriek számára: múlt szerdán 10-5-re nyertek hazai pályán a Bitskey Aladár Uszodában a Spandau ellen, de a berlini találkozó minden várakozást felülmúlt.
A kezdés eleve nagyon erősre „sikerült” szerda este a német fővárosban, hiszen 4-0-ával nyitottak a mieink. A házigazdáknak csak az első negyed végén sikerült gólt szerezniük, majd az egriek 8 góllal is elhúztak.
A 15-8-as végeredmény a második helyet jelenti a ZF-Egernek a főtáblán.
A tíz mérkőzéses sorozat zárultával a Bajnokok Ligája hatos döntőjét, az úgynevezett Final Sixet Budapesten rendezik június 2-4-én. A finálénak – mint leendő házigazda a hatos csoportjában elért eredményétől függetlenül – automatikusan résztvevője az Eger.
A mérkőzés részleteiért klikk az egrivizlabda.hu-ra.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!
















