A paralimpiai és világbajnoki ezüstérmes Dani Gyöngyi legjobb magyarként nyolcadik lett a párbajtőrözők versenyében az egri kerekesszékes vívó világkupa csütörtöki nyitónapján.
A magyar vívó a B sérültségi kategóriában a legjobb 16 között kínai riválist győzött le, a negyeddöntőben azonban 15-7-es vereséget szenvedett az orosz Viktoria Bojkovától.
Az A sérültségi kategóriában Krajnyák Zsuzsanna és Veres Amarilla egyaránt a nyolcaddöntőben búcsúzott, míg a férfi tőrözők B sérültségi kategóriájában Gerencsér Ferenc a legjobb 32 között esett ki.
Az egri vk vasárnapig tart, a viadalon 25 ország 158 versenyzője, köztük 20 magyar vesz részt.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!
















