Nekünk aztán igazán nem célunk rémhírt kelteni (mindenki máris nyugodjon le a „pííícsbe”…), de már nem az első olvasónk jelentette, hogy „migráncsokat” lát, itt, ott (de inkább ott) felbukkanni Egerben.
Nem állítjuk, hogy a migráncsok már a spázban vannak, de azért úgy határoztunk, hogy megalapítjuk a „Dobó István” Migráncsbejelentő rendszert. Vagyis, ha „migráncskülsejű” (tudod azt te, milyen az te) huszonéves fiatalokat látsz városunkban diszkréten fényképezd le és „városi őrkutya” módjára jelentsd nekünk az [email protected] emailcímre.
Baromság? Szerintünk nem. Bár nincs közvetlen terrorveszély Magyarországon (lásd múlt heti TEK-es interjúnk), azért odafigyelhetünk szép kis városunkra, nem?
Korábban több olvasónk jelezte, hogy főleg Eger északi részén, áruházak parkolójában látott általában lepukkant furgonok mellett bandázni ilyen fiatalokat. Egyik olvasónk nemrég küldött ilyen fotót (lásd alább). Biztos legálisan vannak az országban, biztos csak turistáskodnak, lehet hogy nem is migráncsok, de azé” legyen a szemetek a pályán. Ha most esetleg felháborodtál és baromságnak tartod cikkünket, no problemo, nézd meg Gyurcsány Ferenccel készített tavalyi interjúnkat inkább, amelyben felhívta a figyelmet arra, hogy legyünk sokkal befogadóbbak, emberségesebbek, jószándákúabbak, ne féljünk a menekültektől, mer’ nem kell.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!
















