Nem tudta kihasználni az emberelőnyöket a ZF-Eger a Szolnok ellen vasárnap este.
Szoros és izgalmas küzdelmet hozott az ország két legjobb vízilabda csapatának összecsapása. A félidőt még döntetlenre hozták ki a derékfájós Milos Csukot és a vállsérüléssel küzdő Uros Csucskovicsot nélkülöző egriek.
A második félidőben vezettünk is, de három emberelőnyt is kihagytunk, így elment a mérkőzés. A végeredmény ZF-Eger – Szolnoki Dózsa-Közgép VSC 6-8. A Szolnok százszázalékos teljesítményével maradt csoportelső, mi meg másodikok. Azért szép volt fiúk!
A mérkőzés izgalmas részletei az egrivizilabda.hu portálon olvasható.
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!


































