Lépjen kapcsolatba velünk

Szoros és kaotikus meccsen győzött a ZF-Eger

Vizilabda zf eger

Szoros és kaotikus meccsen győzött a ZF-Eger

Ez a cikk több, mint 10 éve és 3 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

A nem éppen szépség-díjas budapesti mérkőzést verekedés tett „emlékezetessé” .

A-Híd OSC-Újbuda fogadta az egrieket hazai pályán szombat este az OB I-es férfi vízilabda bajnokság felsőházának hétvégi csúcsrangadóján, amelyen az új pontrendszer miatt komoly presztízsharc alakult ki az azonos pontszámmal rendelkező csapatok között.

A mieink találtak először hálóba egy ötméteres kiharcolása után, de a budapestiek gyorsan válaszolt. Az első negyedet a ZF-Eger végül egy gólos előnnyel zárta. A második negyedben 3 góllal is elhúztak az egriek, de az ellenfél gyorsan kontrázott és váltakozó szerencséjű csaták után a mieink kezdhették nyugodtabban a félidei szünetet ismét egy gólos előnyt begyűjtve.

A harmadik negyed már jóval gólszegényebb volt az előző etapokhoz képest, helyette volt egy „kis” bunyó Gór-Nagy Miklós és Hárai Balázs között. Jutalmuk természetesen nem maradt el, kiparancsolták őket a vízből.

A vége is szorosan alakult, de a csapatkapitány Biros Péter „a helyén volt”, és végérvényesen eldöntötte a meccset. A-Híd OSC-Újbuda – ZF-Eger 9-11. Szép volt fiúk!

A meccs részleteiről az egrivizilabda.hu-n olvashatsz.

 

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Kiemelt kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL