Tragikus baleset történt az egri Markhot Ferenc Kórházban, ahol egy 60 év körüli férfi beteg életét vesztette – olvasható az egriugyek.hu oldalon.
A kórházban, a fül-orr-gégészeti osztályon a betegnek gyomorszondán keresztül kellett táplálékhoz jutnia, viszont sajnálatos módon az étel nem a gyomrába, hanem a hasüregébe került, aminek következtében a páciens életét vesztette.
A kórház az üggyel kapcsolatban semmilyen információt nem adott ki, a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya pedig szakértők bevonásával, büntetőeljárás keretében vizsgálja az ügyet.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!
















