Hajnal óta szakad a hó a Kékesen az idokep.hu tájékoztatása szerint.
A hegycsúcson a hőmérséklet fagypont közelében alakul, így jó pár óra alatt néhány centiméteres friss hótakaró alakult ki. Íme egy jó kis felvétel a „szakadásról”.
Érdemes tehát figyelni az időjárást, mert lehet hogy nemsokára Egerben is leszakad, és újra tundrabugyit ööö bundabugyit kell húzni.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!
















