Bár csak egy gólon múlott, de begyűjtötte a három pontot hazai pályán az egri férfi vízilabda-csapat a Jadran Herceg Novi ellen szombaton.
Izzadságszagú ez a siker, de talán így még értékesebb – fogalmazott a ma délutáni mérkőzést összefoglalva Dabrowski Norbert. Az egriek vezetőedzője elmondta: a második félidőben könnyebbé tehették volna a találkozót, mert meg voltak a lehetőségeik, de rossz döntéseket hoztak elől, hátul meg egy pici plusz hiányzott, ami viszont a végén meg volt.
A főtáblán sereghajtó Jadran Herceg Novi kétszer is vezetett a találkozó alatt, majd amikor a mieink fordítottak, olyannyira nem szakadtak le, hogy egriek mindig csak egy gólos előnnyel vezettek.
Az egriek győzelmét a bírók is megnehezítették, ugyanis egy kivédekezett egri emberhátrány után Hárai Balázs szerzett labdát, amit előbb kiütöttek a kezéből, majd a montenegrói pólós azt a víz alá vitte. A bírók erre ötméterest ítéltek.
Újabb nagyon fontos BL-mérkőzést húzott be a ZF-Eger együttese, a végeredmény 8-7.
A mérkőzés részleteiről az egrivizilabda.hu portálon olvashatsz.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!
















