Rémisztő dolog volt, amikor a TEK által Magyarországon elfogott emberek telefonjában olyan képeket találunk, amelyeken fegyverekkel és levágott fejekkel pózolnak – nyilatkozta az Eger Híreknek a Terrorelhárítási Központ vezetője másfél hónappal ezelőtt egri látogatásakor.
A mai tragikus események árnyékában érdemes még egyszer megnézni a Hajdu Jánossal február elején rögzített interjúnkat, amelyben elárulja, nem lesz könnyű éve hazánknak és Európának, akár újabb kerítés is épülhet, de ezúttal keleten, valamint hátrahagyott telefonok bizonyítják, hogy a Magyarországon keresztül Európa nagyvárosaiba (köztük Brüsszelbe) távozott „migránsok” között elszánt, véresszájú terroristák vannak.
http://www.egerhirek.hu/tobb-mint-testor-egerhirek-interju-a-tek-foigazgatojaval/
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















