Kiderült mi történt a Húsvét hétfőn eltűnt tizenegy éves Boglárkával, aki szerencsére végül épségben megkerült, és nagyon örülnek neki otthon.
Ahogy korábban már megírtuk, a fiatal lány hétfőn délután tűnt el az otthonából, akinek kedden sikeresen a nyomára is bukkantak. Kiderült, hogy Felsőtárkányon töltötte az éjszakát egy panzióban, egy ismeretlen férfivel, aki valószínűleg az interneten csábította el az egri lányt.
Amikor a hely tulajdonosa meglátta a kislány képét a hírekben, azonnal értesítette a rendőröket. Kiderült, hogy a férfi álnéven jelentkezett be, és Bogival a vendéglátós gyerekeitől kérdezték meg korábban, nem tudnak-e valahol kiadó szobát. Az aggódó anyuka érezhette, hogy mi történt, hiszen gyermeke eltűnésekor egyből arra gondolt, hogy lányát elcsalhatták otthonról – olvasható a blikk.hu oldalán.
Hála az égnek Boglárka épségben megkerült, és édesanyja nagyon hálás mindenkinek, ezért a Facebook falára köszönő üzenetet írt.
– Köszönöm még egyszer, hogy a sok ezer megosztással segítettétek megtalálni a kislányomat. Senkinek nem kívánom azt a 24 órát amit átéltem. Hihetetlen és felfoghatatlan, hogy ez velünk is megtörtént, és veletek is megtörténhet. Sok rosszindulatú kommentet is kaptam. Kislányom soha nem festi magát, mert igen, csak tizenegy éves. A kiposztolt kép egy farsangi, ahol valóban ki volt festve a szeme erre az egyetlen alkalomra, és hirtelen ezt a képet találtam róla, ami használható a kereséshez. Nem fiúzik és nem is volt kapcsolata soha, mivel még csak 11 éves, és az sem igaz, hogy egy kocsmában találták meg.
Megtalálták és ezt nem pótolhatja semmi sem, ezt szeretném megköszönni mert nélkületek nem sikerült volna! Köszönöm – írta a lány édesanyja.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!
















