Kíváncsiak voltunk a Ti véleményetekre is. Miért szeretitek, miért utáljátok, vagy egyáltalán mit szóltok az idén is elstartoló Eger Rallye-hoz?
Gyerekkoromban sokat jártunk az Eger Rallye-ra, amit nagyon megszerettem, ezért ha tehetem, most is kimegyek- mesélte Gergő. Hozzátette azt is, hogy szerinte már nem olyan, mint régen, egyre többen inkább csak bulizni, meg inni járnak ki, amiből csak a probléma van. Bízik a szervezőkben és a nézőkben is, hogy sikerül egy igazi Rallye-t összehozni. Várom nagyon a versenyt, mert sok versenyző nevezett, és jónak ígérkezik, szombatra pedig a Sirok-Egerbakta szakaszt néztem ki – mondta. (Gergő 25)
Én még egyszer sem voltam, annyira nem is érdekel – jelentette ki Évi. Hozzáfűzte: Most szívesen elmentem volna a Dobó térre, megnézni a nyitóünnepséget, de sajnos dolgoznom kellett, viszont annyira nem szomorít el, hogy nem tudtam menni. (Évi 27)
Őszintén sose néztem, és nem is követtem a Rallye-t, de az autókról, és a szabályokról se tudok sokat – mondta Márton. Igazából az autósportok mindig az utolsó helyek környékén voltak számomra a „sport ranglétrámon”. Alapvetően úgy vagyok vele, mint minden más sporttal, annyira nem jó élmény nézni, az igazi élvezet az, ha az ember maga csinálja – magyarázta. Végül az is kiemelte, hogy mindenképpen idegesítő, amikor éjszaka bőgetik őket, gyorshajtva az utcán, az ablak alatt. (Márton 50)
Én már többször is voltam, bár annyira nem tartom izgalmasnak, és nem rajongok a kocsikért, meg a versenyzésért sem, de jó kis közösségi programnak találom. (Betti 24)
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!
















