Tegnap este kezdetét vette a rajtceremónia, és a rengeteg vagány kocsi egymás után bőgött fel az orrunk előtt. Ha ott voltatok azért, ha nem, akkor pedig azért nézzétek meg a képeket!
A Dobó téren tanúi lehettünk a XI. Eger Rallye elrajtolásának. Dübörögtek a motorok, füstöltek a kerekek, lelkesedtek az emberek. Nézzétek meg a fotókat, hátha ott csápoltok valamelyiken!
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Barócsi Dia
- Fotó: Barócsi Dia
- Fotó: Barócsi Dia
- Fotó: Barócsi Dia
- Fotó: Barócsi Dia
- Fotó: Barócsi Dia
- Fotó: Barócsi Dia
- Fotó: Barócsi Dia
- Fotó: Barócsi Dia
- Fotó: Barócsi Dia
- Fotó: Barócsi Dia
- Fotó: Barócsi Dia
- Fotó: Barócsi Dia
- Fotó: Barócsi Dia
- Fotó: Barócsi Dia
- Fotó: Barócsi Dia
- Fotó: Barócsi Dia
- Fotó: Barócsi Dia
- Fotó: Barócsi Dia
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!


















































