Tegnap este a Fradi visszatért a bajnokok közé! Bár Debrecenben kikaptak, a bajnoki cím az övék. 12 év után, 29. alkalommal ismét elsők!
Izgulhattak a fiúk tegnap este. Bár győzni mentek Debrecenbe, tudták: ha a Paks győz az MTK ellen, akkor a Fradi ismét bajnok lesz. NB I-es labdarúgó-csapatunk 2-1-es vereséget szenvedett a Debrecen otthonában, ám egész éves fantasztikus teljesítményének köszönhetően megnyerte a 2015/2016-os bajnokságot!
Labdarúgó-csapatunk tegnap este 12 év után tért vissza a magyar bajnokság csúcsára, miután a mieink behozhatatlan előnyre tettek szert, és megszerezték 29. bajnoki címüket.
Thomas Doll-al madarat lehet fogatni, egyfajta elő-születésnapi ajándékként éli meg a győzelmet: – Boldog vagyok, hogy bajnokok lettünk, de ezt az egészet igazán majd csak holnap fogom felfogni – mondta Doll. – Mindent egybe vetve megérdemelten lettünk bajnokok. A 2016-os év egy nagyszerű év volt, nagyszerű labdarúgást tudtunk megoldani, sikeres évünk van. Hozzátette – Nagyon szép dolog, hogy egy hét múlva lesz az 50. születésnapom, és ezelőtt még a bajnoki címet is meg tudjuk ünnepelni.- olvasható a fradi.hu-n.
Ha kíváncsiak vagytok a pezsgőtől csöpögő, boldog arcokra, és a bajnok csapatról készült videóra, akkor katt ide!
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!
















