Lépjen kapcsolatba velünk

Holnaptól nem rejtőzhetsz el!

Trafipax eger

Holnaptól nem rejtőzhetsz el!

Ez a cikk több, mint 10 éve és 2 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Korábban már hírül adtuk, hogy városkánk „hájtek” módba kapcsol. A továbbiakban szupertraffipaxok vigyázó szeme alatt kocsikázhattok. Holnaptól hivatalosan is szolgálatba lépnek a szerkentyűk, és mind Titeket fog skubizni!

Szauron mindent látó, lángoló szemén is túltesznek majd a holnaptól üzemelő ketyerék. Öveket bekapcsolni, egyik szemet a sebességmérőre, másikat az útra tapasztani –  és tessék mosolyogni! Holnap reggel 8-kor már vígan működik az „okos trafi” Egerben.

trafipax eger

A várost gazdagító 2, azaz kettő darab fix trafi méri majd a sebességet, s árgus szemekkel lesi, bekapcsoltátok-e a biztonsági övet, emellett számlálja majd a forgalmat is.

Az egyik őrszem a Mátyás Király úton, a másik pedig a Baktai úton fogja keresni a szabálytalankodókat. Ti legyetek szabályosak, és akkor a készülék ( teljes nevén Véda közúti intelligens kamera ) beépített vasmarka nem fog lenyúlni értetek. Itt találjátok a térképet, hol találjátok a trafikat!

 

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Kiemelt kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

Miniszterelnoki kabinetiroda
FEL