Több szempontból is fontos összecsapás következik szombat este A ZF-Eger férfi vízilabda csapat számára.
Ha csoportelsők akarnak lenni az egriek, akkor ma este a CNA Barceloneta elleni Bajnokok Ligája-mérkőzésen „minden körülmények között” (© Hipolit) győzniük kell. Három fordulóval a a csoportkör befejezése előtt ugyanis még lehetnek elsők vagy negyedikek is.
Utóbbit persze nagyon gyorsan felejtsük is el, a lényeg: mostantól mindegyik meccsen hozniuk kell a „győzelmi” három pontot a csoportelsőséghez. Ez azért is „kívánatos”, mert csoportgyőzelemmel eggyel kevesebb világsztár csapat ellen kell majd megmérkőzni a Final Six-ben, illetve a legnagyobb „mumusok” egyikével (Pro Recco, Dubrovnik, Szolnok) a lehető legkésőbbi időpontban, azaz a júniusi esemény elődöntőjében kellene csak összecsapniuk.
A cél tehát világos, azonban könnyebb emlegetni, mint megvalósítani: a győzelmeket ugyanis pont e három mumus ellen kell majd kivívni. Mindegy, a lényeg, hogy továbbra is nagy szükség van Rád és a HAJ-RÁ-E-GER kántálásodra.
A teljes cikk illetve további elemzések, érdekességek az egrivizilabda.hu portálon olvasható.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!
















