Egy olvasónktól kaptuk pénteken a hírt, hogy Egerben a Koháry utcában robbanószerkezetet találtak, amelyet még talán napokig nem tudnak hatástalanítani és elszállítani. Az Egri Polgármesteri Hivatal közlése szerint ez ma mégis megtörténik.
Egy hölgy értesített minket arról, hogy péntek kora délután robbanószerkezetet találtak Egerben a Koháry utcában egy építkezési területen. A bombát megvizsgálták és a környéken élőknek azt mondták, hogy az országban mindössze 3 szervezet tudja hatástalanítani, ezért minimum 3 de az is lehet, hogy csak 30 nap múlva tudják a szakértők hatástalanítani és eltávolítani.
Pár perce arról tájékoztatott minket az Egri Polgámesteri Hivatal, hogy Habis László polgármester személyes kezdeményezésére a város ígéretet kapott arra a megyei rendőr-főkapitánytól, hogy a szerkezetet még a mai napon elszállítják a helyszínről.
Tekintsd meg olvasóink fotóit:
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!


















