A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Műszakik Kanóc Team csapata vitte le a fődíjat, miután két számban is nyertek szombaton a IX. Aventics Pneumobil Versenyen.
A megmérettetés egyébként drámáktól és balesetektől sem volt mentes: volt keréktörés, több gyorsasági futam félbeszakadt baleset miatt (szerencsére személyi sérülés nem történt), néhány csapatot pedig a befutónál hagyott cserben a technika.
A Műszakik Kanóc Team a távolsági és az ügyességi versenyt is megnyerte, így akárcsak tavaly Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem hallgatói vihették haza a fődíjat.
Tekintsd meg galériánkat az izgalmas futamokról:
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Archív Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
- Fotó: Nemes Róbert
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

































