Két meccs, két sima győzelem ez a ZF Eger mérlege a vízilabda Bajnokok Ligájában. Fotók: Nemes Róbert
A ZF-Eger kettős győzelemmel jutott túl a Bajnokok Ligája selejtezőjén, ami azt jelenti, idén sem kell lemaradnia az egri szurkolóknak a főtáblás izgalmakról. Ami pedig még idén ránk vár, az sem akármi, az esztendőből hátralévő csoportmeccseken ugyanis Dubrovnikba és Belgrádba is ellátogatnak a kedvencek,december 21-én pedig jön a Pro Recco.
Bajnokok Ligája, férfiak, selejtező, play-off, 2. mérkőzés
ZF-Eger – VK Primorje Erste Banka Rijeka (horvát)
11-5 (2-3, 6-1, 2-1, 1-0)
Eger, Bitskey-uszoda, 700 néző.
V.: X. Buch (spanyol), A. Moiralisz (görög).
LEN-Delegátus: J. Racine (svájci).
ZF-EGER: Mitrovics – Lőrincz B., Angyal, Kovács Gergő 2, Hosnyánszky 3, Bedő, Erdélyi 1. Cs.: Decker Á. 2, Csucskovics, Csuk 1, Vapenszki 2, Szalai. Edzők: Dabrowski Norbert, Petrovai Márton.
RIJEKA: Jelovina – Power, Buljubasic, Vukicevic 3, Mudrazija, Radu 1, Tkac. Cs.: Cubranic – Petric, Peros 1, Rakovac, Vrlic, Paparic. Edző: Igor Pezelj.
Gól – emberelőnyből: 8/4. ill. 9/2.
Kiállítva (végleg cserével): Mudrazija a 26. percben.
Az eredmény alakulása: 0-3, 5-3, 5-4, 8-4, 8-5, 11-55.
Továbbjutott a ZF-Eger, 23-11-es összesítéssel.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!


















