Lépjen kapcsolatba velünk

Dabrowski Norbert is pályázik Benedek Tibor székére a férfi póló válogatottnál

Dabrowski

Dabrowski Norbert is pályázik Benedek Tibor székére a férfi póló válogatottnál

Ez a cikk több, mint 9 éve és 7 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

A ZF-Eger vezetőedzője, Dabrowski Norbert is pályázik a férfi vízilabda-válogatott szövetségi kapitányi posztjára.

A 41 éves tréner a hevesi klub honlapján elmondta, hogy szándékát egyeztette a klub elnökével, valamint játékosaival is.

Bárány Attila elnök elárulta, hogy támogatja Dabrowskit, akinek a döntésére számított is, sőt őt tartja a legalkalmasabbnak a kapitányi posztra. – Ez egy nagyon komoly szakmai kihívás, az edzői munka csúcsát jelenti. Mindenben támogatom. Ambiciózus, felkészült szakember, amit itt Egerben nap nap után bizonyít – szögezte le.

Fotó: Nemes Róbert

Fotó: Nemes Róbert

A jelenlegi szövetségi kapitánynak, Benedek Tibornak december 31-ig szól a megbízatása a férfiválogatottnál, ám ő a Rio de Janeiró-i olimpián elért ötödik hely után jelezte, hogy szerződésének lejárta után nem pályázik a posztra. A közelmúltban a bajnoki címvédő Szolnok, valamint az OSC és a Honvéd edzője, vagyis Cseh Sándor, Vincze Balázs, Vad Lajos, továbbá a Kolumbiában dolgozó Gyöngyösi András is jelezte, hogy minden bizonnyal beadja pályázatát, amelyet csütörtökön írt ki a szövetség.

 

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Kiemelt kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL