Lépjen kapcsolatba velünk

A Hospice osztályon szombaton gyújtják meg az első adventi gyertyát

03 daily dependence advent wreath

A Hospice osztályon szombaton gyújtják meg az első adventi gyertyát

Ez a cikk több, mint 9 éve és 7 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

November 26-án szombaton megkezdődik az adventi gyertyagyújtás a Markhot Ferenc Kórház Hospice osztályán. 11 órakor a Római Katolikus Egyház nevében Czibere Zsolt atya látogat el a betegekhez és idézi föl Advent misztériumát a Hospice osztály betegei, munkatársai körében.

Az egri kórház Hospice osztályán szombaton gyújtják meg az első adventi gyertyát, valamint a Római Katolikus Egyház nevében Czibere Zsolt atya látogat el a betegekhez és idézi föl Advent misztériumát a Hospice osztály betegei, munkatársai körében.

03-daily-dependence-advent-wreath-1

December 3-án Petró József református lelkész gyújtja meg a gyertyát és közös énekléssel varázsolnak karácsonyi hangulatot. December 6-án karácsonyi díszeket készítenek közösen a betegekkel az osztályon dolgozók, valamint december 13-án az egri Szent Imre Általános Iskola diákjai Betlehemessel kedveskednek a Hospice osztály betegeinek. December 22-én pedig a nővérek által készített mézeskalácsokat díszítik a betegek, a diák önkéntesekkel együtt.

 

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Kiemelt kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL