November 26-án szombaton megkezdődik az adventi gyertyagyújtás a Markhot Ferenc Kórház Hospice osztályán. 11 órakor a Római Katolikus Egyház nevében Czibere Zsolt atya látogat el a betegekhez és idézi föl Advent misztériumát a Hospice osztály betegei, munkatársai körében.
Az egri kórház Hospice osztályán szombaton gyújtják meg az első adventi gyertyát, valamint a Római Katolikus Egyház nevében Czibere Zsolt atya látogat el a betegekhez és idézi föl Advent misztériumát a Hospice osztály betegei, munkatársai körében.
December 3-án Petró József református lelkész gyújtja meg a gyertyát és közös énekléssel varázsolnak karácsonyi hangulatot. December 6-án karácsonyi díszeket készítenek közösen a betegekkel az osztályon dolgozók, valamint december 13-án az egri Szent Imre Általános Iskola diákjai Betlehemessel kedveskednek a Hospice osztály betegeinek. December 22-én pedig a nővérek által készített mézeskalácsokat díszítik a betegek, a diák önkéntesekkel együtt.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!
















