Az Eger Hírek arról értesült, hogy Kühne Gábort, az MTI Heves megyei tudósítóját nevezhetik ki a heol.hu, valamint a Heves Megyei Hírlap főszerkesztőjévé.
Azt híresztelik, hogy Kühne Gábor, az MTI Heves megyei tudósítója lehet ezentúl a heol.hu, valamint a Heves Megyei Hírlap főszerkesztője. A piaci információk szerint azt rebesgetik, hogy az új vezetőség már csütörtökön, december 1-én bemutatja az új főszerkesztőt a szerkesztőségnek. Mint tudjuk, Gábor a Heves Megyei Hírlapnál kezdte a pályafutását, ahol több, mint 15 évig dolgozott, 2015-ben pedig átvehette a megye sajtódíját.
A Népszabadság megszüntetésével a Mediaworks új tulajdonosi körbe került, ami által lecserélik az összes olyan volt volt főszerkesztőt, akik korábban nem tudták eltüntetni a helyi megyei napilap példányszámának csökkenését.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!
















