December 5-én délután az első Mikulás meglepetésszerűen látogatta meg a Markhot Ferenc Kórház Gyermek osztályán fekvő 12 kis beteget. A kicsik dallal is kedveskedtek a nagyszakállúnak.
Hétfőn délután megérkezett az első Mikulás az egri kórház Gyermek osztályára, ahol 12 kisgyermeket ért a meglepetés.

A Mikulás ezúttal a Babszemjankó Gyermekszínház jóvoltából jutott el az osztályra. Az ajándékokat: csomagot édességekkel, színező füzeteket, színes ceruzákat, déligyümölcsöt az egri Ford Szalon adományozta a gyerekeknek.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!
















