Lépjen kapcsolatba velünk

Az idény legnehezebb meccsével készül a karácsonyra Dabrowski Norbert

Dabrowski norbert

Az idény legnehezebb meccsével készül a karácsonyra Dabrowski Norbert

Ez a cikk több, mint 9 éve és 6 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Az elvesztett Magyar Kupa döntő után a sok sebből vérző ZF-Eger vízilabda csapat vezetőedzőjével beszélgettünk az előttünk álló Bajnokok Ligája mérkőzésről, a csapatról és a közelgő ünnepről.

Molnár Helga írása:

Tegnap a Magyar Kupában az egri vízilabdások ezüstéremmel távoztak, nem sikerült tehát a címvédés. A pihenésre viszont sok idő nincs, hiszen itt a következő feladat, vízbe kell szállni a Pro Recco ellen szerdán.

dabrowski_norbert

Dabrowski Norbertnek fel kell készítenie a csapatot a Pro Recco ellen Fotó: Nemes Róbert

– Nagyon készülni nem tudunk, mert mire kipihenjük a Magyar Kupát, illetve a sérüléseinket és a betegségeinket, addigra a nyakunkon a Recco – fogalmazott az edző. Szerinte az idény legnehezebb mérkőzése vár rájuk. Egy nap regenerálódás után holnap edzésbe állnak a fiúk. Arra a kérdésre, miszerint min kellene változtatni a siker érdekében csak annyit felet, hogy szerezniük kellene két védő játékost. A maródi lista ugyanis hosszúnak tűnik, Angyal Dániel és Uros Csucskovics játékára biztosan nem számíthat Dabrowski Norbert. Rajtuk kívül Hárai Balázs sem százszázalékos, illetve Mitrovics is lázasan védett a Magyar Kupában. Ha már szóba kerültek a gyenge pontok, akkor rátértünk a Pro Reccora. – Jelen pillanatban a Recconak nincs gyenge pontja, úgy érzem a világ legerősebb keretével, a világ egyik legjobb vezetőedzőjével, Vujasinoviccsal nagyon jó formát futnak, kicsit lehetetlen küldetésnek tűnik a győzelem – mesélte. – Természetesen a hazai pálya, az egri közönség és egy Bajnokok Ligája mérkőzés a Reccon kívül is mindig motiválja az egri csapatot – mondta. Hogy milyen kerettel dolgozhat a vezetőedző, az holnap derül ki, hiszen elmondása szerint ifi játékosok érkeznek a felnőtt kerethez.

ZF-Eger-edzes_2014_dabrowski

Az egri pólósok az idény legnehezebb meccsére készülnek Fotó: Nemes Róbert

Picit könnyedebb vizekre evezve, a karácsony közeledtével az egri vezetőedző elárulta nekünk, hogyan telnek az nála az ünnepek. – Szűk családi körben, a három kislányommal és az édes anyukájukkal töltjük a szentestét. 26-án még edzés van, 27-én Szuperkupa és utána a két ünnep között el tudunk utazni a családommal – adott egy pici betekintést magánéletébe Dabrowski Norbert.

Sok sikert és kellemes karácsonyi ünnepeket kívánunk neki!

 

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Kiemelt kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL