Az új alpolgármester személyéről januárban dönthet a városi Közgyűlés. Herman egy kalandos utazásra indul.
Az EgerHírek a Fidesz helyi elnökségétől származó információk szerint úgy tudja, hogy Herman István a továbbiakban is maximálisan élvezi Habis László polgármester és Nyitrai Zsolt országgyűlési képviselő bizalmát. Egyes forrásainak azt is valószínűsítették, hogy Herman a közelgő választási kampányban kaphat új közéleti feladatot vagy valamelyik városi céget, intézményt vezetheti majd. Ami azonban tény: a továbbiakban már nem lesz Eger alpolgármestere.
A leköszönő alpolgármester egy adriai túrára indul majd. Kajakkal végig evezi majd az Adriai tenger teljes északi partvidékét. Célja, hogy rávilágítson az első világháborúban sok sikert felmutató magyar hadi tengerészekre. Ezen kívül így kíván emléket állítani a háborúban elhunyt 339 hadihajón szolgáló magyar katonának. Túrájából dokumentumfilm és könyv is készül majd. 800 kilométert fognak evezni 27 nap alatt.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!
















