Kedd reggel -6 fokra ébredtünk, de ez a helyzet a hét során csak egyre rosszabb lesz, a -16 fok sem elképzelhetetlen. Időjárás előrejelzésünk következik.
A réteges öltözködésé lesz a főszerep 2017 első hetében. Az időkép előrejelzése szerint ugyan ma délelőtt előbújhat a nap, de a hőmérő higanyszála nem kúszik pozitív tartományba. Szerdán -5 fok körüli hőmérséklet vár minket, plusz nagy valószínűséggel havas esőre is számíthatunk. Csütörtökön hasonló lesz az időjárás, péntektől viszont igazán zord arcát mutatja nekünk a természet. Pénteken és szombaton -13 és -16 fokok várják a korán munkába indulókat, de a nappalok sem lesznek melegebbek, -7 és -8 fok lesz a maximum, tehát nem kell elmennünk a Felsővárosba, az utak korcsolyapályává válhatnak. Ha ez nem lenne elég, sajnos az előrejelzések szerint erős, helyenként viharos szél teszi még kényelmetlenebbé ezt az időt.
Fiúk, lányok: sál, sapka, kesztyű,jégeralsó és tundrabugyi le ne maradjon, az autóval közlekedők pedig fokozottan ügyeljenek a fagyos utakra. Munka után, hazaérve pedig egy jó nagy bögre forralt borral melengessétek át testeteket és lelketeket! Kitartást!
Forrás: időkép.hu
Fotó: Nemes Róbert
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!
















