Január 17-én, kedden ismét elindul a „Hozz magaddal plusz egy szenyát!” akció a Tinódi Sebestyén Tagiskola szervezésében.
Folytatódik a nagy sikerű „Hozz magaddal plusz egy szenyát!” akció a Tinódiban. Kedden reggel 7:30-8:00-ig lesz lehetőség a szendvicsek összegyűjtésére. Az összegyűjtött adományokat a tanulók most is a Vöröskereszt segítségével juttatják el az arra rászorulóknak.
Rázsi Botond, az Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Tagiskolájának tagintézmény-vezetője elmondta, iskolánk folytatja a „+1 szenya” akciót. – Első két alkalommal közel 200 darab szendvics gyűlt össze. A tanulók több, mint fele részt vett ebben az akcióban, akik saját kezűleg készítették a szendvicseket. Majd az összegyűlt adományokat még aznap a Vöröskereszt segítségével, 4 gyermek és egy tanár osztotta ki – mesélte. A kezdeményezés célja, hogy a diákokat önkéntes, segítő tevékenységekre motiválja.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!
















