Péntek reggel 9-től az egri elítéltek is segédkeznek a hó eltakarításában a Bazilika előtti járdaszakaszon, egészen a Kossuth utca irányába. Simon Tamást, bv. őrnagyot a helyszínen kérdeztük.
Péntek reggeltől megnehezíti az egriek életét a folyamatos havazás, ami mind az autósokat, mind a gyalogosan közlekedőket érinti. Nem csak a hókotrókra, de a kétkezi munkára is szükség van ilyenkor, így a Heves Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet elítéltjeit is az utcára irányították.
Simon Tamás a bv. őrnagy a helyszínen elmondta, hogy 12 férfi fogvatartott tisztítja a havas járdát egészen a Kossuth utca irányába, akiket 6 rendőr felügyel ezalatt. – 12 óráig dolgoznak az utakon, a délután folyamán 2 óra körül pedig a női fogvatartottak folytatják a tisztítást – mondta.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

















