Dél körül két autó csúszott egymásba a Bazilika mellett, ahol egy fehér színű Opel akadt fel egy szürke Suzuki vonóhorgára.
Az Opelt vezető sofőr elmesélte, hogy fékezés közben csúszott rá az előtte haladó Suzuki autóra és úgy akadt fel annak vonóhorgára. Jelenleg a helyszínelőkre várnak, a forgalom rendőri irányítás mellett folyik.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!















