Lépjen kapcsolatba velünk

Lerobbant busz miatt dugó alakult ki a Posta előtt

16121896 1399950283368600 1985270227 o

Lerobbant busz miatt dugó alakult ki a Posta előtt

Ez a cikk több, mint 9 éve és 5 hónapja frissült utoljára, ezért egyes tartalmi elemei elévülhettek.

Kedden, a délelőtt során lerobbant egy helyi járatú autóbusz a Széchenyi úton, a Posta előtti buszmegállóban. 

Kedden, a délelőtti órákban a Széchenyi úton, a Posta előtt lerobbant egy helyi járatú autóbusz, amely a Lajosváros irányából közlekedett a Tesco felé. A busz valószínűleg műszaki hiba miatt robbant le. A buszra váró utasok mérgelődnek, de jobb híján türelmesen várják a következő járatot. A sofőr felszívódott, bizonyára valahol a melegben várja a felmentősereget.

16122116_1399943706702591_69698970_o

Lerobbant egy busz, az utasok várnak

A várandós Zsuzsa és Klára felháborítónak és nevetségesnek tartják ezt az állapotot, mivel sietnének haza. Zsuzsának így ebben az állapotban haza kell gyalogolnia. Ő se érti, hogy hová tűnhetett a busz sofőrje.

16121896_1399950283368600_1985270227_o

A lerobbant busz mögött feltorlódott a forgalom

Google Hírek

Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

Továbbiak Kiemelt kategóriában

Legfrissebbek

Szavazás

Ön támogatna egy előrehozott önkormányzati választást?

Betöltés ... Betöltés ...
adatforrás:

Legtöbbet olvasott

#hashtag-ek

FEL