A napokban a hó sok bosszúságot okozott, de van, aki megtalálja benne az örömét. Kucza Anikó felhívására elindult egy hóember szépségverseny. Építésre fel!
Kedves kis eseményre hív Anikó, melynek célja, hogy minél kreatívabb és minél szebb hóemberek lepjék el Eger városát. A versengés ma indult és csütörtök éjfélig készülhetnek el a pályamunkák. Telefonon elértük Anikót, aki az ötlettől a megvalósításig mindenről mesélt.
– Igazából onnan jött az ötlet, hogy teljesen véletlenül az egyik ismerősöm oldalán megláttam egy nagyon ronda hóembert. Arra gondoltam, hogy milyen jó lenne egy szép hóembert építeni,és ez a két szó gyorsan összeállt a fejemben, legyen belőle szépségverseny – mesélte Anikó.
Ami a várost illeti, hóval kapcsolatban csak negatív dolgokat olvasott, és ezzel a kezdeményezéssel próbálta feldobni a hangulatot, kizökkenteni az embereket. Anikó, mint szervező folyamatosan figyeli az eseményt, azt mondta, hogy kb. 30 hóemberről készült fotó érkezett eddig. A zsűritagok az egriek, a lájkjaikkal dönthetik el, ki legyen a verseny nyertese, a szavazás elkezdődött (itt lehet voksolni). Természetesen ajándékok is vannak, az első helyezett egy könyvvel és egy egyedi fülbevalóval lesz gazdagabb, a második egy kézzel készített kulcstartót kap, a bronzérmes egy egyórás, ingyenes jóga oktatáson vehet részt, a negyedik helyezett pedig egy doboz bonbont kap kézhez. Eredményhirdetés pénteken lesz. Mókára fel, Egerben épüljenek fel a legszebb hóemberek!
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!

















