Kedden a délutáni órákban baleset történt a Széchenyi és Árva köz sarkánál. Személyi sérülés nem történt.
Kedden délután egy Toyota egy Opel ütközött össze a Széchenyi és Árva köz sarkánál. A rendőrség jelenleg is a helyszínen vizsgálja a baleset körülményeit. Az ütköző autók a forgalmat nem akadályozzák, jelenleg parkolóban állnak. Soltész Bálinttól, a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivőjétől megtudtuk, hogy a balesetben anyagi kár keletkezett, személyi sérülés nem történt.
Fotó: beküldött
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!



















