Mint megírtuk, úgy tűnik, valaki önkényesen csaphatta agyon a bíróságra betévedt rókát. Sajnos hiába nyomoztunk, senki nem volt hajlandó megnevezni a felelőst.
A róka halálának ügyében, mind az az Egri Törvényszék, mind a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivőjét, valamint az egri Törvényszék felújítás alatt álló épületén dolgozó kivitelező cég vezetőjét is megkérdeztük, hátha kiderül az igazság. Az alábbiakban az illetékesekkel folytatott telefonbeszélgetéseinket, illetve e-mail váltásunkat olvashatjátok.
Snellenperger Judit, az Egri Törvényszék sajtószóvivője 10:19-kor ezt közölte. – Erről nem tudok nyilatkozni, ugyanis ez nem ránk tartozik, a mi épületünkben történt ez tény és való, de nem a mi dolgozóink vannak ott. Mi a kivitelezőtől hivatalos értesítést nem kaptunk, tehát mi nem tudjuk hogy mi történt, nem is szeretnénk ezt kommentálni, mi kiadtuk a közleményt, ebben az ügyben nem minket kell keresni. Hivatalos információnk nincs semmiről – mondta.
Soltész Bálint r. őrnagyot, a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivőjét is felkerestük, aki pénteken 12:20-kor e-mailben válaszolt a kérdéseinkre. – Alábbi megkeresésére válaszul tájékoztatom, hogy az Egri Törvényszék jelenleg felújítás alatt álló épületében tartott 2017. január 26-án az Egri Rendőrkapitányság helyszíni szemlét, az ott történtek körülményeit vizsgálják.
Valamint Vereb Zsoltot, az Imola Konstrukt Kft. cégvezetőjét pénteken 13:12-kor telefonon kérdeztük meg a rókát illetően. – Sajnos nem mondhatok semmit, megmondom őszintén a bíróságnak a sajtósa ez ügyben az illetékes és abban maradtunk a bírósággal, hogy csak ők fognak nyilatkozni – jelentette ki.
Amint olvashattátok, mi minden érintettet megszólaltattunk, de senki nem vállalta a felelősséget.
Kövess minket az EH Google Hírek oldalán is a legfrissebb hírekért!
















